طراحی سایت شرکتی

این روز ها داشتن وب سایت برای یک شخص یا شرکت به امری حیاتی تبدیل شده است ؛ افراد دیگر مانند قدیم زمان خود را در ترافیک و پشت چراغ های قرمز جهت رسیدن به شرکت شما تلف نمی کنند و تنها با چند کلیک و مشاهده سایت شما به محصلات ، خدمات و نمونه کارهای شما دست پیدا می کنند . با رونق گرفتن کسب و کار های اینترنتی و آنلاین روز به روز به تعداد شرکت هایی که فعالیت خود را در اینترنت نیز شروع می کنند افزایش یافته شده . 

پس اگر شما هم یک شرکت دارید و نمی خواهید در رقابت با سایر همکاران خود عقب بمانید مجبورید یک وب سایت شرکتی داشته باشید تا بتوانید در آن میزبان مشتریان خود باشید و اجازه ندهید رقبا مشتریان شما را از آن خود کنند .

طراحی سایت شرکتی
درخواست طراحی وب سایت شرکتی

درخواست طراحی وب سایت شرکتی

اطلاعات تماس خود را وارد کنید ، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

امکانات و ویژگی های سایت شرکتی

امنیت و بروزرسانی

نصب و کانفیگ افزونه های امنیتی قوی برای جلوگیری از هک شدن یا اسپم شدن سایت

معرفی در گوگل

امکان نصب افزونه های متفاوت سئو جهت تقویت سئو و افزایش بازدید وب سایت شما از طریق گوگل

اخبار و مقالات

امکان ثبت بی نهایت محتوا ، مقالات آموزشی ، اخبار همراه با گالری عکس ، ویدئو ، صدا و …

نظرات و گفتگو

امکان ثبت نظرات کاربران در بخش های مختلف سایت به صورت مهمان و یا کاربر ثبت نام شده

اسلایدر قدرتمند

امکان تعریف انواع اسلایدر گرافیکی و متحرک و انواع باکس های تبلیغی و اطلاع رسانی

نمونه کارها

امکان ثبت بی نهایت نمونه کارهای اجرا شده همراه با جزئیات اجرا شده در پروژه

محصولات نامحدود

امکان ثبت بی نهایت محصولات و خدمات شرکت همراه با قیمت و گالری عکس

واکنشگرا

کاملا ریسپانسیو منطبق بر صفحه نمایش های مختلف مانند لپ تاپ، تب لت و موبایل

هدف از داشتن وب سایت شرکتی

افزایش درآمد کسب و کار از طریق معرفی و فروش محصولات و همچنین دریافت تبلیغات از برندها ( تصور کنید در زمینه دکوراسیون فعالیت دارید و در پروژه های خود از محصولات برندهای معروف استفاده می کنید ، زمانی که وب سایت شما دارای بازدیدکننده های خوبی در طول روز باشه آن برندها نیز به شما تبلیغات می دهند و از این طریق میتوانید در کنار کسب و کارتان درآمد اینترنتی نیز داشته باشید.

معرفی محصولات یکی دیگر از مهمترین اهداف وب سایت های شرکتی و خدماتی می باشد که میتوانند با توجه به امکاناتی که وجود دارد محصولات خود را در دسته بندی های مختلف به همراه تصویر ، ویدئو ، صدا و توضیحات متنی به صورت کامل به مشتریان خود معرفی کنند و همچنین این قابلیت را برای کاربران فراهم کنند تا به خوبی بتوانند محصولات را با یدگیر مقایسه و انتخاب کنند .

برند سازی و اعتبار بخشیدن به یک شرکت و کسب و کار این روزها به خوبی در اینترنت مشاهده می شود ، زمانی که به یک وب سایت خبری و یا آموزشی مراجعه کنید می بینید که شرکت های زیادی تبلیغات خود را در آنجا قرار داده اند و در نهایت کاربر را به سمت وب سایت خود هدایت می کنند . شما نیز اگر یک سایت شرکتی داشته باشید میتوانید از این روش ها استفاده کنید و به شرکت خود اعتبار ببخشید .

در اغلب شرکت ها با توجه به پیشرفت؛ نیاز مبرم به نیروی کار بسیار افزایش پیدا می کند و در برخی از اوقات این نیروها تنها جهت پاسخگویی به مشتریان و معرفی خدمات و محصولات به کار گرفته می شوند ، با داشتن یک سایت بسیاری از این فعالیت ها به صورت خودکار در وب سایت صورت میگیرد و دیگر نیاز به استخدام نیروهای جدید نخواهید داشت . به همین منظور بسیاری از هزینه های شما که مربوط به نیروهای انسانی می باشد کاهش پیدا خواهد کرد و سود شما افزایش خواهد یافت .

از همه مهمتر فعالیت یک شرکت در ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته می باشد . شما میتوانید با داشتن یک وب سایت همیشه میزبان مشتریان خود باشید و به آنها خدمات یا محصول ارائه دهید .!

معجون شبکه های اجتماعی + سایت شرکتی !

اگر صفحه شرکت شما در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام فعال است باید به شما بابت ورود به دنیای کسب و کارهای آنلاین تبریک عرض کنم . شما همین حالا چند قدم از دیگر رقبای خود که هنوز این ویژگی رقابتی را پیدا نکرده اند جلوتر هستید اما شما برای اینکه حرفه ای تر کسب و کار خود را پیش ببرید به یک سایت اینترنتی نیز نیاز دارید .

ترکیب سایت شرکتی و شبکه های اجتماعی مانند معجونی میباشد که با آن کسب و کار شما میتواند تا سالیان زیادی روی فرم بماند و به یک ماشین پول سازی تبدیل شود . 

معجون شبکه های اجتماعی + سایت شرکتی !