تبلیغات گوگل ادز

تبلیغات گوگل ادز

داشتن کاربر هدفمند و ورودی از گوگل برای پیشرفت و آینده کسب و کار بسیار مهم است، شما برای داشتن ورودی از گوگل می توانید از سئو و یا تبلیغات Google ads استفاده کنید. در حالت اول نیاز است شما یک متخصص سئو استخدام کنید تا بر روی وب سایت شما کار کند و بعد از چند ماه شما را بر اساس کلمات کلیدی که مشتریان را با سایت شما آشنا می کند به صفحه اول و خط اول گوگل برساند. اما راه دوم استفاده از تبلیغات گوگل ادز می باشد که در کمتر از یک روز وب سایت شما را بالاتر از تمام وب سایت ها در خط اول جستجو های گوگل نمایش می دهد. مطمئاً در این حالت با یک بودجه مشخص شما میتوانید به راحتی همیشه بالاتر از تمام رقبای خود باشید و مشتریان بسیار زیادی را برای خود جذب کنید.

اهمیت تبلیغات گوگل ادز

همانطور که می دانید گوگل در بین موتور های جستجو بهترین و محبوترین موتور جستجو در ایران و جهان است و با ثبت حدود ۶۲.۲۰ بیلیون بازدید در کل سایت پربازدید ترین وب سایت نیز در تمام دنیا است که تمام کاربرانی که از آن استفاده می کنند تنها یک هدف دارند و آن هم جستجو یک محصول، خدمات، آموزش و یا دریافت اطلاعات است که از همین رو گوگل را به بهترین کانال جهت دریافت بازدید هدفمند برای وب سایت تبدیل کرده است. روزانه بیش از ۳.۵ بیلیون جستجو در گوگل انجام می شود که نشان از تعداد بالای افرادی است که روزانه از این سایت استفاده می کنند. حالابا یک حساب کتاب کوچک می توانید به خوبی متوجه شوید که چه میزان مشتری انتظار شما را می کشد و شما چه سود سرشاری را از این راه میتوانید کسب کنید.

افزونه های گوگل ادز

افزونه های تبلیغات

در تمامی پنل ها امکان اتصال انواع افزونه های و ویژگی ها به کلیه تبلیغات در صورت درخواست فراهم می باشد.

بهینه سازی پنل تبلیغات

بهینه سازی پنل تبلیغات

تبلیغات پنل شما به صورت کامل روزانه بررسی خواهد شد تا بهترین بازخورد را از تبلیغات خود کسب کنید.

زمانبندی

زمانبندی تبلیغات

در تبلیغات گوگل شما میتوانید بای تبلیغات خود انواع زمانبندی را جهت نمایش تعریف کنید تا نتیجه بهتری کسب کنید.

پنل گوگل ادز

پنل مدیریت

جهت صحت کلیه گزارش ها پنل مستقیم مدیریت تبلیغات در اختیار شما قرار داده خواهد شد تا تمام بخش ها را به خوبی بررسی کنید.

خرید تبلیغات گوگل

خرید تبلیغات گوگل به این شکل است که شما یکی از تعرفه های زیر را انتخاب می کنید و همان مقدار پنل شما در سرویس گوگل ادز شارژ می شود و سپس بر اساس هزینه ای که برای هر کلیک تعییین شده است از بودجه شما در پنل کم می شود. با توجه به تغییرات نرخ ارز جهت دریافت قیمت تماس بگیرید.

بسته‌ها و تعرفه‌های تبلیغات گوگل

۱۰۰ درهم
۱۴درصدکارمزد
  ۵۰۰ درهم
  ۹درصدکارمزد
   محبوبترین
   ۱۵۰۰ درهم
   ۷درصدکارمزد
    ۳۰۰۰ درهم
    ۵درصدکارمزد
     بصرفه ترین
     ۱۰۰۰۰ درهم
     ۳درصدکارمزد
      سئوالات متداول

      سوالات متداول را مطالعه کنید و اگر پاسخ سئوال شما در این بین نبود با کارشناسان ما تماس بگیرید

      جایگاه تبلیغات گوگل ادز در لیست جستجو گوگل

      کلیه پکیج های ویلیکو به صورت مدیریت شده و اختصاصی توسط مدیر بخش گوگل ادز شرکت صورت میگیرد تا بهترین بازدهی از تبلیغات را برای شما عزیزان به همراه داشته باشد.

      هزینه کلیک برای هرکلمه شما پس از ثبت تبلیغات اعلام می شود و سپس بر اساس آن بهینه سازی برای دریافت بازخورد بهتر صورت می گیرد.

      تمام مشاوره های مربوط به تبلیغات گوگل ادز به صورت رایگان است و نیاز به هیچگونه پرداخت هزینه ای میباشد

      با توجه به تجربیات ما پرداخت اگر به صورت درهم باشد، شما میتوانید پروموشن بیشتری از سمت گوگل دریافت کنید

      هدیه یا همان پروموشن گوگل ادز توسط خود گوگل مشخص میشود و بر روی اکانت اعمال می شود که از آن میتوانید استفاده کنید.

      مطمئاً جواب تبلیغات گوگل است زیرا کاربرانی که در گوگل شما را پیدا می کنند مطمئاً به شما نیاز دارند که بر روی تبلیغات شما کلیک می کنند.

      تبلیغات گوگل ادز به شکلی طراحی شده است که اگر یک کاربر بیش از دو بار بر روی وب سایت شما کلیک کند و تنها هدفش هزینه تراشی برای شما باشد تبلیغات دیگر برای او نمایش داده نخواهد شد.

      جهت ثبت سفارش و فعال نمودن تبلیغات خود کافیست با ما تماس بگیرید تا پس از مشاوره و پرداخت هزینه تبلیغات گوگل شما فعال شود

      متاسفانه دامنه های IR از سمت گوگل تحریم می باشد و امکان ثبت تبلیغات برای این دامنه های امکان پذیر نیست، اما اگر نیاز به تبلیغات گوگل داشته باشید ما برای شما پیشنهاد ویژه ای داریم تا بتوانید از این سرویس استفاده کنید.