خدمات گرافیک سایت و شبکه های اجتماعی

یک وب سایت اینترنتی جدا از کد نویسی بسیار قوی و تمیز نیاز به یک طراحی گرافیک بسیار زیبا جهت جذب کاربران خود دارد. طراحی گرافیک وب با دیگر طراحی ها فاصله زیادی دارد و نیاز به داشتن مهارت در زمینه UI و حتی UX دارد .

در وب سایت ها، فروشگاه ها و شبکه های اجتماعی تنها راه ارتباط با کاربران ارتباط بصری میباشد که نیاز به شناخت ترکیب رنگ و عناصر می باشد، ما در ویلیکو جهت رفع این نیاز شما عزیزان با تلفیق تجربه و نوآوری تا به اکنون توانسته ایم خدمات بسیار خوبی رابه مشتریان عزیز خود ارائه دهیم .

خدمات گرافیک سایت و شبکه های اجتماعی
طراحی پست و استوری اینستاگرام و تلگرام

طراحی پست و استوری اینستاگرام و تلگرام

بیشتر کسب و کارها اهمیت شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام را به خوبی درک کرده اند و روزانه تلاش می کنند تا کاربران بیشتری را در این شبکه های با محصولات و خدمات خود آشنا کنند. در چنین شبکه هایی تولید محتوا حرف اول را می زند و مهمترین مساله در تولید محتوا گرافیک و دیزاین پست ها و استوری های آنها می باشد . شما برای جلب کردن نظر مخاطبین خود زمان زیادی ندارید و باید کاری کنید تا کاربر در نگاه اول علاقه پیدا کند تا مطلب شما را ببینید و طراحی المان های گرافیکی و قالب پست ها و استوری ها تنها عاملی است که میتواند به شما کمک کند. برای داشتن یک پروفایل زیبا میتوانید از خدمات طراحی قالب پست و استوری ویلیکو استفاده کنید.

طراحی اسلایدر و بنر تبلیغاتی سایت

طراحی اسلایدر و بنر تبلیغاتی سایت

مطمئاً شما نمونه ای از بلیبورد هایی که در سطح شهر و جاده های کشور است را دیده اید و اگر توجه کنید هر چند وقت یکبار بنر های آنها تغییر می کند. همانطور که در فضای تبلیغاتی آفلاین از این بنر ها استفاده می شود در دنیای دیجیتال نیز این بنر ها وجود دارد، اما تفاوتی که در دنیای وب وجود دارد این است که این بنر ها میتوانند ثابت و یا متحرک باشند و مطمئاً در بنر های متحرک شما خیلی بهتتر می توانید کسب و کار خود را تبلیغ کنید؛ سطح گرافیک این بنرها هرچه بیشتر و دقیق تر باشد کاربران بیشتری به آن توجه خواهند کرد و استقبال بیشتری از آن خواهد شد . ما در ویلیکو زیباترین بنر ها را برای شما طراحی خواهیم کرد.

خدمات گرافیک سایت و شبکه های اجتماعی 1

طراحی لوگو

لوگو نشان دهنده شخصیت و فعالیت شرکت و برند شما است و از همین رو اهمیت بسیار زیادی دارد. در دنیای وب داشتن یک لوگو بسیار زیبا اهمیت بالایی دارد و میتواند به خوبی اعتماد مشتریانتان را جلب کند. لوگو ها اغلب به سه شکل مونوگرام، لوگوتایپ و یا ترکیبی طراحی می شوند که با توجه به فعالیت برند و شاخص های مهم آن طراحی می شود . ما در تیم گرافیک خود با عزیزانی همکاری داریم که سالیان زیادی است در این حوزه مشغول به فعالیت هستند و لوگو شما را با زیباترین شکل ممکن طراحی می کنند.