طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی در تهران

طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی

کسب و کار اینترنتی شما به شرطی موفق خواهد شد که شما مشتریان خود را به خوبی بشناسید ، رفتار و علایق آنها را بدانید ، نیازهای آنها را به خوبی پیدا کنید تا بتوانید با پیاده سازی تمام اصول در طراحی ، و بهینه سازی وب سایت خود خدمات و کالاهای خود را به آنها عرضه کنید .

ما در ویلیکو جمع شده ایم تا با در اختیار گذاشتن فن و تجربیات خود به شما کمک کنیم تا هرچه سریع تر و کم هزینه تر این راه پر پیچ و خم راه اندازی کسب و کار را هموار کنید تا به موفقیت در بیزینس خود دست پیدا کنید .

خدمات ویلیکو : طراحی وب سایت ، طراحی فروشگاه اینترنتی ، بهینه سازی سرعت وب سایت ، سئو انواع وب سایت های شرکتی ، فروشگاهی و شخصی
طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

طراحی انواع وب سایت شرکتی ( خدماتی ، صنعتی ، پزشکی ، غذایی ، ورزشی ، تفریحی ، قضایی ، تجاری و … ) به همراه پشتیبانی

طراحی گرافیک

گرافیک سایت

با استفاده از عناصر گرافیکی زیبا و حرفه ای بازدید کنندگان خود را بهتر جذب کنید تا تجربه ای خوب از استفاده از سایت شما در ذهنشان باقی بماند
فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی و اجرای انواع فروشگاه های اینترنتی به همراه پشتیبانی و آموزش جهت سرعت بخشیدن به فروش و کسب درآمد .
محتوا

تولید محتوا

تولید محتوای جذاب ، تخصصی و کاربر پسند به همراه در نظر گرفتن نکات سئو میتواند به شما در رسیدن به هدفتان و کسب درآمد بیشتر کمک بسیار زیادی بکند .
سئو

خدمات سئو سایت

مشتریان شما زمانی شما را پیدا خواهند کرد که در صفحه اول نتایج گوگل در جستجوهایی که انجام میدهند باشید ! در غیر این صورت محکوم به شکست هستید.
آموزش و پشتیبانی

آموزش و پشتیبانی

پس از راه اندازی سایت خیلی مهم است که آن را مدیریت کنید ، ما در کنار شما هستیم تا با آموزش ها و پشتیبانی های تخصصی تمام نیاز ها را برطرف کنیم

ویژگی های ویلیکو

  • طراحی وب سایت و فروشگاه طبق اصول سئو
  • امنیت بالای سایت های طراحی شده توسط ویلیکو
  • استفاده از المان های گرافیکی بسیار زیبا در طراحی سایت
  • مشاوره بازاریابی اینترنتی و سئو به مشتریان طراحی سایت
  • استفاده از جدیدترین و بهترین تکنولوژی های روز دنیا در طراحی
  • طراحی و پیاده سازی انواع سایت و فروشگاه با توجه به نیاز کارفرما
  • اشتراک تجربیات تیم ویلیکو در زمینه فروش و بازاریابی انواع کالا و خدمات
ویلیکو - طراحی وب سایت و سئو

اگر میخواهید خوب بفروشید از اینستاگرام و تلگرام به فروشگاه اینترنتی مهاجرت کنید !

اینستاگرام و تلگرام محل مناسبی جهت معرفی کالا و خدمات است ، اما روشی حرفه ای نیست . در فروشگاه اینترنتی تمام مراحل خرید به صورت اتوماتیک انجام می شود و همچنین کاربرانی که شما را پیدا خواهند کرد چندین برابر است در نتیجه فروش شما نیز چند برابر خواهد شد .

فروشگاه اینترنتی

مراحل طراحی و اجرا پروژه در ویلیکو

ویلیکو با تکیه بر دانش و تجربیات اعضای خود همواره می کوشد تا با اجرای انواع وب سایت ها با تکنولوژی های مختلف خود را در این زمینه به روز نگاه دارد و نیاز تمام کارفرمایان را بر طرف کند . تیم ما پس از بررسی درخواست کارفرمایان با توجه به آیتم ها و آپشن ها مورد نیاز بهترین نوع طراحی را برای آنها در نظر میگیرد . به عنوان مثال برای کسانی که میخواهند یک سایت شرکتی تنها جهت معرفی خود داشته باشند همیشه استفاده از CMS هایی مانند وردپرس ، جوملا و دروپال پیشنهاد میشود تا هم طراحی سریعتر صورت گیرد و هم هزینه های طراحی و اجرای وب سایت برای کارفرما کاهش داده شود .

همچنین در طراحی فروشگاه اینترنتی با بررسی تعداد کالاها و نوع رفتار مشتریان و نیاز های کارفرما یکی از سیستم های فروشگاه ساز ووکامرس ، پرستاشاپ ، اپن کارت ، مجنتو و حتی سیستم اختصاصی پیشنهاد داده می شود .

انجام مشاوره و بررسی انتظارات مشتری از وب سایت
شروع برنامه نویسی و انجام طراحی های اولیه وب سایت
تغییرات درخواستی، کنترل کیفیت و تایید نهایی
تحویل پروژه و آموزش کار با پنل مدیریتی و شروع پشتیبانی
مراحل طراحی سایت

برخی از نمونه کارها

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .