طراحی سایت خبری

با پیشرفت تکنولوژی و همه گیر شدن استفاده از اینترنت ، افراد در طول روز بارها از طریق وب سایت های خبری و شبکه های اجتماعی جدیدترین خبرها را پیگیری می کنند و تقریباً چند ساعتی در روز را مشغول مطالعه وب سایت های خبری هستند . از همین رو سایت های خبری و مجله های اینترنتی اغلب جزو پربازدیدترین وب سایت های ایرانی هستند که مخاطبان بسیار زیادی دارند .

یکی از کسب و کار های آنلاین پر سود در ایران داشتن وب سایت خبری میباشد زیرا به دلیل بالا بودن بازدید های روزانه شرکت ها و اشخاص زیادی تمایل دارند تبلیغات خود را در این سایت ها قرار دهند تا بتوانند کسب و کار خود را به افراد بیشتری معرفی کنند . همچنین این خبرگزاری های اینترنتی شبکه های اجتماعی فعالی نیز دارند که آنها نیز میتوانند منبع درآمد بسیار خوبی برایشان باشد . پس اگر به فکر یک کسب و کار اینترنتی پرسود میگردید ما به شما راه اندازی سایت خبری و یا مجله اینترنتی را پیشنهاد میکنیم .

طراحی سایت خبری

یک سایت خبری موفق چه ویژگی هایی دارد ؟

در اینترنت بزرگترین سرمایه هر کسب و کاری کاربران آن هستند . موفقیت یک سایت خبری نیز بر اساس تعداد مخاطبان آن بستگی دارد؛ پس یک سایت خبری در گام اول باید سعی کند بازدید کننده های بسیاری را از طریق گوگل و شبکه های اجتماعی جمع آوری کند و سپس با رعایت اصول طراحی آنها را به کاربر وفادار خود تبدیل کند .

اگر سایت های خبری موفق را بررسی کنید به چند ویژگی بسیار مهم خواهید رسید که باعث شده است این سایت ها نسبت به دیگر رقبای خود موفقیت بیشتری داشته باشند . ما در ویلیکو هنگام طراحی سایت خبری تمام این ویژگی ها را در نظر گرفته ایم تا شما هیچ نگرانی بابت راه اندازی وب سایت خبری خود نداشته باشید.

طراحی واکنشگرا و بهینه شده برای موبایل

همانطور که می دانید این روزها کاربران موبایل نسبت به رایانه افزایش چشم گیری داشته است و کاربران اغلب اوقات تمام کارهای خود را با تلفن همراه خود انجام میدهند؛ پس بسیار مهم است که در طراحی وب سایت خبری به نسخه موبایل نگاه ویژه ای شود و تمام امکانات به صورت کامل و بهینه شده در آن اجرا شود تا رضایت کاربران شما افزایش پیدا کند .

گرافیک سایت و نحوه نمایش اخبار

در طراحی سایت خبری نحوه نمایش خبر و دیگر المان های موجود در صفحه بسیار مهم است تا کاربر بتواند به راحتی اخبار مورد نظر خود را مطالعه کند و به وسیله رابط های گرافیکی که طراحی و اجرا شده است به تمام بخش های سایت دسترسی داشته باشد و از امکانات به صورت کامل استفاده کند .

سرعت لود سایت

یکی دیگر از مهمترین موارد در موفقیت یک سایت خبری سرعت بارگذاری صفحات است ، اگر کاربر برای خواندن چند خط خبر مجبور باشد مدت زیادی را جهت بارگذاری آن صبر کند مطمئاً پشیمان خواهد شد و به سراغ یک سایت خبری دیگر خواهد رفت ، پس به همین دلیل باید تا حد امکان سرعت لود سایت را بهینه کرد تا در چند ثانیه سایت به صورت کامل برای مخاطب بارگزاری شود .

رعایت نکات ایمنی

ایمنی و امنیت بک سایت خبری بسیار مهم است زیرا با هک شدن وب سایت شما کاربران اعتمادشان را به شما از دست خواهند داد و شما شاهد ریزش بسیار زیاد بازدید کننده های روزانه خود خواهید شد .

بهینه سازی برای موتور های جستجو

همانطور که گفتیم شما جهت افزایش بازدید روزانه وب سایت خبری خود باید حتماً یک وب سایت بهینه شده برای موتورهای جستجو مانند گوگل داشته باشید تا کاربران جدید را از این طریق دریافت کند و آنها را به کاربر وفادار تبدیل کنید . متخصصان ویلیکو با توجه به تجربه های موفق در زمینه سئو انواع وب سایت های خبری ، شرکتی و فروشگاهی به خوبی با این امر آشنا هستند و تمام تکنیک ها را بر روی سایت های طراحی شده در این شرکت اجرا می کنند.

درخواست طراحی سایت خبری
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .